K SHOW

Veľtrh K je najdôležitejšou medzinárodnou inovačnou platformou pre plastikársky a gumárenský priemysel. Koná sa každý tretí rok v Düsseldorfe v Nemecku a predstavuje expertov z tohto odvetvia s kompletnou ponukou surovín, spracovateľských a aplikačných technológií. Ďalej ponúka globálny prehľad o najnovších technických riešeniach, priekopníckom vývoji a nových prístupoch. Na veľtrhu K 2019, ktorý sa konal od 16. do 23. októbra 2019, sa predstavilo viac ako 3 300 vystavovateľov ktorí predstavili ich najnovší vývoj v oblasti strojov a zariadení pre plastikársky a gumárenský priemysel, suroviny a pomocné zariadenia, ako aj polotovary, technické diely a vystužené plasty.

 

V budúcnosti sa hospodársky úspech bude čoraz viac opierať o úspešné spojenie digitálneho sveta so svetmi výrobných procesov a produktov. K show je svetový veľtrh plastov a gumy č. 1 čo sa týka veľkosti a aj rozsiahlosti exponátov a sortimentov. Tento rok sa zúčastnilo takmer 225 000 obchodných návštevníkov.

 

Na veľtrhu sme nechýbali ani my a AMCZ a spolu s našími najväčšími zákazníkmi sme strávili čas spolu s dodávateľmi kde sme si predali skúsenosti a konzultovali o najnovších zariadeniach a technických riešeniach.

 

 

K-show október 2022 – ďalší veľtrh sa bude konať v dňoch 19.-26. októbra 2022

 

 

Ďakujeme všetkým zúčastneným.